Mamy przyjemność kolejny raz zaprosić miłośników biegów górskich do udziału w III Zimowym Biegu Beskidnika, który odbędzie się 10 marca 2024 r. w Foluszu.

W ramach trzeciej edycji proponujemy zawodnikom dwie trasy o długości  6 i 21 km, które prowadzić będą przez jedne z największych atrakcji Magurskiego Parku Narodowego.

Limit uczestników  wynosi 300 osób, zapisy elektroniczne zostaną zamknięte w dniu 1 marca 2024 r. W przypadku niewykorzystania liczby miejsc, będzie istniała możliwość zapisania się w dniu zawodów. Start i meta zawodów znajdować się będą w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu.  Starty poszczególnych dystansów odbędą się o  następujących godzinach:

– dystans 21 km: godz. 10.30

– dystans 6 km: godz. 11.00

W związku z organizacją zawodów wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym w  miejscowości Folusz.

Serdecznie zapraszamy !

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

Patronat honorowy: Starosta Jasielski

Współorganizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle „FAMILIARIS”

Partnerzy i darczyńcy: Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów, Gmina Dębowiec, Magurski Park Narodowy, Habys Sp. Z o. o., Ziaja, ADRIAN Rajstopy, Dom Pomocy Społecznej w Foluszu, Biuro Senator Rzeczypospolitej Polskiej Alicji Zając, Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Bogdana Rzońcy

Patroni medialni: Polskie Radio Rzeszów, portal biegigorskie.pl